ALT DE LA IMAGEN

Captain America

Barvení návrhy Captain America

Captain America Omalovánky

Captain America omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Captain America vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Captain America zbarvení stránky

Červená lebka zbarvení stránky

Červená lebka zbarvení stránky

Tento znak je děsivý červenou lebku, také volal červené hlavy. Je největším nepřítelem Captain America, supervillain proti Spojeným státům obecně. Jeho původní jméno bylo Johann Schmidt, bývalý nacistický důstojník velmi blízko k Adolfu Hitlerovi. Je součástí organizace HYDRA, a vž ... Přečtěte si více

Captain America omalovánky k on-line barvy

Captain America Omalovánky

Novinky v Captain America

Captain America

Omalovánky zdarma v češtině o Captain America as tím spojené Nyní můžete obarvit si ty nejlepší kresby Captain America, vůdce týmu superhrdiny Avengers. Tento Marvel Comics hrdina je oblečen v barvách americké vlajky. Barvy jsou modrá, bílá a červená, a na jeho štítu a na hrudi je bílá hvězda. V hollywoodských filmech jako první Avenger nebo zimní voják, herec Chris Evans, který hraje Steve Rogers, první Captain America. Jiné identity této super voják byl John Walker, nebo dokonce Bucky Barnes, který byl společníkem Steven Rogers. Pokud jste opravdový fanoušek tohoto charakteru od Marvela, nyní si můžete vybarvit tyto výkresy na našich webových stránkách.

Captain America omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Captain America. Charakter Captain America byla vytvořena v roce 1941 Jack Kirby a Joe Simon. Nicméně, dnes je znak, který získal hodně popularity s hollywoodskými filmy, které hrál s hercem Chrisem Evansem v roli Steve Rogers. Některé z těchto filmů jsou Captain America: První Avenger, Avengers film nebo Kapitán Amerika: Winter Soldier. Tento znak byl koncipován jako ztělesnění amerického vlastenectví, s těžkým nákladem proti nacismu za druhé světové války. Ve světě komiksu tento znak má mnoho příběhů, a to jak sólově i ve skupinách, jako v edicích Ultimate Avengers.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Captain America malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Captain America! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Captain America, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.