ALT DE LA IMAGEN

X-Men

Barvení návrhy X-Men

X-Men Omalovánky

X-Men omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

X-Men vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená X-Men zbarvení stránky

Magneto zbarvení stránky

Magneto zbarvení stránky

Tento znak, který se objeví v příbězích X-Men je Erik Lehnsherr, lépe známý pod jménem Magneto, mistr magnetismu. Jeho schopnost je mutant ovládat libovolný typ kovu prostřednictvím různých magnetických polí. Na tomto obrázku můžete vidět Magneto rozvíjet své schopnosti, protože v jeho rukách mů ... Přečtěte si více

X-Men omalovánky k on-line barvy

X-Men Omalovánky

Novinky v X-Men

X-Men

Omalovánky zdarma v češtině o X-Men as tím spojené Tento tým superhrdinů známých jako X-Men je skupina mutantů komiksu Marvel. Jejich základ operací je Xavier škola pro nadané mladíky, pod vedením profesora Charlese Xaviera (také volal Professor X). Tato škola je místem, kde mladí lidé mohou objevovat své mutantní schopnosti a naučit se je ovládat. Ale kromě vrcholů mají na starosti mise na pomoc lidstvu na palubu jeho paprskem, Black Bird. Nejoblíbenější mutanty patřili jsou Wolverine, Cyclops, Storm, Colossus, Jean Grey, Rogue, Gambit, Nightcrawler, Kitty Pryde (Shadowcat), Beast, anděl a Iceman, ale prošli řadami mnoho dalších super hrdinů. Mezi jeho nejhorší nepřátelé můžeme najít Magneto, Mystique, Sabretooth, ropucha nebo Apokalypsa.

X-Men omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky X-Men. Příběhy a postavy mužů X byly vytvořeny Stan Lee a Jack Kirby, dva z největších umělců zlatého věku Marvel Comics. Poprvé se objevil v komiksu byl v září 1963. Dnes, mnoho z nich vytvořil inspirovat těmito komiksy, jako filmy pro Hollywood film, kresleného seriálu, videoher a všechny druhy objektů merchandisingu a derivátových produktů. Zatímco tyto super hrdinové žijí mnoho různých dobrodružství, pravda je vždy honí cíl známý jako Xavie\'r snu, který má usilovat o integraci mutantů ve společnosti žít v míru s ostatními lidmi. Tato utopická touha je neustálý boj za profesora Xaviera, který tvrdí, že ne všichni mutanti jsou zlí nebo nebezpečné.. Zde máte černobílé obrázky na řádku X-Men malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy X-Men! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran X-Men, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.