ALT DE LA IMAGEN

Thor

Barvení návrhy Thor

Thor Omalovánky

Thor omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Thor vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Thor zbarvení stránky

Thor Mstitel zbarvení stránky

Thor Mstitel zbarvení stránky

Thor je jedním ze zakládajících členů skupiny Avengers vedle Iron Man a Kapitán Amerika, mezi ostatními. Tady jsme ho vidět v útoku, vyskočil do vzduchu. Jako vždy, když má jeho kladivo Mjolnir, mocnou zbraň se silou hromu. Díky této magického předmětu, Thor může létat, hit s velkou silou své ... Přečtěte si více

Thor omalovánky k on-line barvy

Thor Omalovánky

Novinky v Thor

Thor

Omalovánky zdarma v češtině o Thor as tím spojené Thor je syn Odina, a je zázrak superhrdina komiků. On je inspirováno Bohem od bájesloví norštiny nebo Nordic bájesloví. V tom, on je bůh hromu v germánské náboženství. Thor je jeden z obyvatel Asgard království, kde také žije jeho matka a jeho otec Frigga Odin, známý jako otec všech, jeho nevlastní bratr Loki a Asgardian bojovníci s názvem Sif, Fandral, Hogun a Volstagg. V této kategorii najdete mnoho omalovánky tohoto superhrdiny, a to jak Hollywood filmy (hrál Chris Hemsworth) a některé obrázky z komiksu. Můžete také jinou barvu znaků v řadě. Bavte se s výkresy, které chcete vytisknout Thor nebo barevných ilustrací vašeho oblíbeného superhrdiny s naší on-line aplikace, bez stahování softwaru.

Thor omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Thor. Thor je znak Marvel, která má v současné době hrál v několika filmech, které nesou jeho jméno. Má také hrál ve filmu Avengers, spolu s dalšími superhrdiny jako je Iron Man, Captain America, Hulk, Hawkeye a Black Widow. Ve filmu, herec, který ztělesnil Syna Odin byl Chris Hemsworth. Díky těmto filmům také dosáhl velké slávy se herec Tom Hiddleston, představující Loki, adoptivní syn Odina a nevlastní bratr Thora. V Thor: Temný svět zeptat Loki pomoc, navzdory tomu, že jeho nepřítel, porazit Malekith a jeho armáda temných elfů. Na Zemi, kníže Agard skrývá svou identitu pod názvem Dr. Donald Blake. Charakter komické knihy vytvořil Stan Lee, s Larrym Lieber a Jack Kirby.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Thor malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Thor! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Thor, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.