ALT DE LA IMAGEN

Thor

Barvení návrhy Thor

Thor Omalovánky

Thor omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Thor vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Thor zbarvení stránky

Loki Laufeyson zbarvení stránky

Loki Laufeyson zbarvení stránky

K dispozici je černá a bílá kresba Loki, Thor bratra. Jak můžete vidět, že nese jeho osobitý helmu s rohy. Lokiho brnění má nějaké zlaté části, jako přilby, vycpávky a dalších částí. Jeho šaty jsou šedé a zelené, ale můžete si vybrat barvy, které se vám líbí, vytvořit novou ... Přečtěte si více

Thor omalovánky k on-line barvy

Thor Omalovánky

Novinky v Thor

Thor

Omalovánky zdarma v češtině o Thor as tím spojené Thor je syn Odina, a je zázrak superhrdina komiků. On je inspirováno Bohem od bájesloví norštiny nebo Nordic bájesloví. V tom, on je bůh hromu v germánské náboženství. Thor je jeden z obyvatel Asgard království, kde také žije jeho matka a jeho otec Frigga Odin, známý jako otec všech, jeho nevlastní bratr Loki a Asgardian bojovníci s názvem Sif, Fandral, Hogun a Volstagg. V této kategorii najdete mnoho omalovánky tohoto superhrdiny, a to jak Hollywood filmy (hrál Chris Hemsworth) a některé obrázky z komiksu. Můžete také jinou barvu znaků v řadě. Bavte se s výkresy, které chcete vytisknout Thor nebo barevných ilustrací vašeho oblíbeného superhrdiny s naší on-line aplikace, bez stahování softwaru.

Thor omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Thor. Thor je znak Marvel, která má v současné době hrál v několika filmech, které nesou jeho jméno. Má také hrál ve filmu Avengers, spolu s dalšími superhrdiny jako je Iron Man, Captain America, Hulk, Hawkeye a Black Widow. Ve filmu, herec, který ztělesnil Syna Odin byl Chris Hemsworth. Díky těmto filmům také dosáhl velké slávy se herec Tom Hiddleston, představující Loki, adoptivní syn Odina a nevlastní bratr Thora. V Thor: Temný svět zeptat Loki pomoc, navzdory tomu, že jeho nepřítel, porazit Malekith a jeho armáda temných elfů. Na Zemi, kníže Agard skrývá svou identitu pod názvem Dr. Donald Blake. Charakter komické knihy vytvořil Stan Lee, s Larrym Lieber a Jack Kirby.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Thor malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Thor! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Thor, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.