ALT DE LA IMAGEN

Romero Britto

Barvení návrhy Romero Britto

Romero Britto Omalovánky

Romero Britto omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Romero Britto vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Romero Britto zbarvení stránky

Britto Srdce zbarvení stránky

Britto Srdce zbarvení stránky

Tato kresba je velmi rozeznatelný ikona brazilského umělce Romero Britto. Je to srdce s motýlími křídly, a v něm můžeme vidět různé textury a součásti. Tlusté černé tahy jsou velmi charakteristickým rysem Britto.Další rys jeho díla jsou jasné a živé barvy, ale že byste měli udělat. ... Přečtěte si více

Romero Britto omalovánky k on-line barvy

Romero Britto Omalovánky

Novinky v Romero Britto

Romero Britto

Omalovánky zdarma v češtině o Romero Britto as tím spojené Nyní jsou k dispozici pro barvení některé ilustrace od Romero Britto, brazilského umělce s výrazným stylem v jeho pracích.Zbarvení Britto má svůj nezaměnitelný styl, zatímco ještě v černé a bílé. Na živé barvy a kreativní textury a vzory jsou charakteristickým znakem tohoto malíře a sochaře. Ve své práci Britto mísí pop-artu a kubismu, s vlivy z městských obrazy, nástěnné malby a graffiti. Vzhledem k tomu, že spoléhá na stereotypech a základním pohledu na věci, jeho kresby jsou jednoduché a mají tlusté tahy, což z nich dělá ideální pro malé děti, aby se zbarvení své výtvory zábavu. Také po jejich styl, si děti mohou vytvořit své vlastní kresby ve stylu Romero Britto, a cvičit, aby se stal malířem moderního umění jako on.

Romero Britto omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Romero Britto. Tato galerie je založen na práci Romero Britto, sochař a malíř se narodil v Recife (Brazílie) 6. října, v roce 1963. Hlavně styl lze označit jako součást pop art, ačkoli fúze stylů s moderním uměním, kubismem a graffiti je to, co dělá jeho práci charakteristické. Britto žije v Miami, v americkém státě Florida, a je velmi běžné vidět představení a umělec pracuje v mnoha částech města. Je to světově proslulý umělec, a pracoval s velkými značkami, které se účastní v propagaci svých výrobků s kreativní kampaně zdarma. V současné době existuje mnoho z jeho děl vystavených v hlavních muzeích moderního umění a ikonických staveb, jako jsou letiště nebo knihovnách. Nyní každý si děti mohou vybarvit své vlastní fotografie Romero Britto.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Romero Britto malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Romero Britto! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Romero Britto, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.