ALT DE LA IMAGEN

Rio 2

Barvení návrhy Rio 2

Rio 2 Omalovánky

Rio 2 omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Rio 2 vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Rio 2 zbarvení stránky

Tukan Rafael zbarvení stránky

Tukan Rafael zbarvení stránky

To je přátelský tukan je Rafael, veselý tropický pták, který je vždy ochoten poradit na Blu, modrý papoušek protagonista filmu. Rafael má mnoho dětí, sedmnáct mladých tukan, a jeho manželka čeká na další. Je to pták, který miluje Rio karneval, a vždy žít život v uvolněné, se těší každý okamžik. ... Přečtěte si více

Rio 2 omalovánky k on-line barvy

Rio 2 Omalovánky

Novinky v Rio 2

Rio 2

Omalovánky zdarma v češtině o Rio 2 as tím spojené Rio 2 je pokračování do Ria, který měl premiéru v roce 2011. Jedná se o funkce, počítačové animace, která vypráví rodinný život Blu a Jewel, pár modrých macaws, kteří mají tři děti, Tiago, Bia a Carla. V tomto filmu se objeví zlý Nigel, kakadu s pomstou pocit, který je doprovázen Gabi, šipkami žába, a Charlie, mravenečník. Naštěstí, přátelé, jako Nico a Pedro, zlatý pěnkava a kardinál šedý, nebo tukan Rafael, také jim pomoci. Je to barevný rodinný film s krásnými zvířaty, zejména tropických ptáků, budou milovat všechny děti. Tam jsou jejich stránky pro barvu online.

Rio 2 omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Rio 2. Tento animovaný film režíroval Carlos Saldanha, který je vyráběn společností Blue Sky Studios a distribuovaný 20th Century Fox.Příběh filmu ukazuje některé druhy, které žijí v prostředí Amazonky, a také se snaží vzdělávat dospělé a děti o stavu, ve kterém najdeme toto přírodní prostředí, a zaslouží si být i zachována.Příběh začíná v brazilském městě Rio de Janeiro, ale pak cestuje do amazonské džungle, aby začala nový život dva papoušky a jejich děti. V současné době existují zvěsti, že třetí díl, který je v současné době vyvíjeny mohly být uvolněny.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Rio 2 malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Rio 2! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Rio 2, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.