ALT DE LA IMAGEN

Rio 2

Barvení návrhy Rio 2

Rio 2 Omalovánky

Rio 2 omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Rio 2 vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Rio 2 zbarvení stránky

Blu zbarvení stránky

Blu zbarvení stránky

Tento pěkný modrý papoušek je Blu, hvězda filmů Rio a jeho pokračování, Rio 2. V novém pokračování tohoto filmu, se objeví se svou partnerkou, Jewel, a tři syny, Bia, Tiago a Carla. Blu měli vzít jeho rodinu z Rio de Janeira do džungle Amazonie, navzdory tomu, že pet papoušek. V tomto dobrodružství ... Přečtěte si více

Rio 2 omalovánky k on-line barvy

Rio 2 Omalovánky

Novinky v Rio 2

Rio 2

Omalovánky zdarma v češtině o Rio 2 as tím spojené Rio 2 je pokračování do Ria, který měl premiéru v roce 2011. Jedná se o funkce, počítačové animace, která vypráví rodinný život Blu a Jewel, pár modrých macaws, kteří mají tři děti, Tiago, Bia a Carla. V tomto filmu se objeví zlý Nigel, kakadu s pomstou pocit, který je doprovázen Gabi, šipkami žába, a Charlie, mravenečník. Naštěstí, přátelé, jako Nico a Pedro, zlatý pěnkava a kardinál šedý, nebo tukan Rafael, také jim pomoci. Je to barevný rodinný film s krásnými zvířaty, zejména tropických ptáků, budou milovat všechny děti. Tam jsou jejich stránky pro barvu online.

Rio 2 omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Rio 2. Tento animovaný film režíroval Carlos Saldanha, který je vyráběn společností Blue Sky Studios a distribuovaný 20th Century Fox.Příběh filmu ukazuje některé druhy, které žijí v prostředí Amazonky, a také se snaží vzdělávat dospělé a děti o stavu, ve kterém najdeme toto přírodní prostředí, a zaslouží si být i zachována.Příběh začíná v brazilském městě Rio de Janeiro, ale pak cestuje do amazonské džungle, aby začala nový život dva papoušky a jejich děti. V současné době existují zvěsti, že třetí díl, který je v současné době vyvíjeny mohly být uvolněny.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Rio 2 malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Rio 2! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Rio 2, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.