ALT DE LA IMAGEN

Ironman

Iron Man Omalovánky

Ironman

Ironman

Ironman zbarvení stránky

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Iron Man, zakládající člen mstitelů, přichází s touto impozantní zbarvení stránku, na které můžete vidět ho děrování na zem, s velmi charakteristickou pozici prvního filmu Iron Man hrál Robert Downey Jr. v roli Tony Stark, tvůrce brnění Iron Man, který si nyní můžete vybarvit on-line nebo na papíře.

Časy Malované:

Toto zbarvení stránky byla vymalována 13936 krát online. Hodnocení 0 ze dne Nejlepší Omalovánky.

Hodnocení

Rádi bychom věděli, co malíři si každého zbarvení stránky. Toto zbarvení stránky má rating ostatních uživatelů 5.

Hodnotit tento obrázek

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 123 názory uživatelů

MALOVAT
Malované 13936 krát
Stáhněte si bílé kresby
Ironman
Barvení Stránka z Ironman

Barvení stránku Iron Man v jeho prvním filmu, ve kterém Robert Downey hraje Tony Stark. V první části filmu, teroristická skupina unese Tony Stark, aby si staví raketu, a vytváří dotykový obrněných jednotek železa k útěku, který je známý jako Iron Man Mark I.

Pojďme barva Ironman zbarvení stránky Máte rádi Iron Man omalovánky? To je obraz Ironman do barvy nebo barvy on-line z vašeho prohlížeče bez nutnosti stahovat ani instalovat cokoliv, je naprosto bezpečná. Odtud můžete malovat zdarma Ironman zbarvení stránku na Iron Man. Všechny děti, jako řemesel a činností doma, jako strana Ironman zbarvení je český a vztahuje se na Iron Man. Naše výkres Ironman je jedním z nejlepších kreseb a obrazů na malování Iron Man, které jste získali a můžete sdílet se svými přáteli a kontaktů na sociálních sítích. Můžete vytisknout černobílý výkres Ironman zvou vyzkoušet a pak barva s barevnými značkami nebo voskový papír, dozvědět se o tom, a sdílet ji v komentářích, ukázat svým přátelům. Je to zábavné a vzdělávací aktivity pro děti, které jim pomáhá rozvíjet motoriku a koordinaci a zároveň baví.

ZPĚT

Iron Man většina malované stránek

Iron Man Helma
6
6 z 10 - 377 hlasů
Malované
21128
krát

Pokud Iron Man je váš oblíbený superhrdina, si nyní můžete obarvit Iron Man helmu, která má velmi divoký výraz terorizovat provinilce a zločince, že Tony Stark bude čelit jeho brnění. Ačkoli je helma červená a žlutá, můžete použít barvy, které chcete obarvit tuto stránku a můžete ho použít i jako tiskárna výkres Iron Man a barvy ji n ...

Iron Man 3
6
6 z 10 - 273 hlasů
Malované
18432
krát

Ve filmu Iron Man 3 uvidíte brnění Ironman Označte 42 (Mark XLII) a můžete vybarvit on-line Iron Man ukazuje jeho laserového paprsku na dlani, jako na tomto obrázku. Můžete také vytisknout obrázek Iron Man 3 na barvě na papíře a bavit se s přáteli s kresbami Ironman 3 film. Budete se cítit jako skutečný superhrdina z Avengers!

Válečný Stroj
5
5 z 10 - 250 hlasů
Malované
16323
krát

Díky zbarvení stránku Válečný Stroj, který vám přinášíme, budete moci dát barvu na Iron Man v partnera. Ten, kdo nosí Válečný Stroj apartmán, který se stane Iron Patriot v Iron Man 3, plukovník James Rhodes Rhodey hrál hercem Don Cheadle. On je vysoký velitel severoamerického vzdušných sil a dobrý přítel Tony Stark.