ALT DE LA IMAGEN

Nos

Části Těla Omalovánky

Nos

Nos

Nos zbarvení stránky

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barva tento skvělý nos, jak se vám nejvíce líbí. Jistě víte, že nos, který se nachází ve středu obličeje a mezi očima, je čich, a to nám umožňuje cítit květiny, parfémy ani jídlo. Která je vaše oblíbená vůně? V poslední době vybral růže, čerstvě upečený chléb... můžeme cítit vše díky nosu.

Časy Malované:

Toto zbarvení stránky byla vymalována 8068 krát online. Hodnocení 0 ze dne Nejlepší Omalovánky.

Hodnocení

Rádi bychom věděli, co malíři si každého zbarvení stránky. Toto zbarvení stránky má rating ostatních uživatelů 4.

Hodnotit tento obrázek

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 28 názory uživatelů

MALOVAT
Malované 8068 krát
Stáhněte si bílé kresby
Nos
Barvení Stránka z Nos

Barevné stránky z nosu, kde lze nalézt čich, žluté hypofýzy a čichových. Bez zápachu, nemohli bychom cítit určité věci a parfémy, které nás obklopuje celý život.

Pojďme barva Nos zbarvení stránky Máte rádi Části Těla omalovánky? To je obraz Nos do barvy nebo barvy on-line z vašeho prohlížeče bez nutnosti stahovat ani instalovat cokoliv, je naprosto bezpečná. Odtud můžete malovat zdarma Nos zbarvení stránku na Části Těla. Všechny děti, jako řemesel a činností doma, jako strana Nos zbarvení je český a vztahuje se na Části Těla. Naše výkres Nos je jedním z nejlepších kreseb a obrazů na malování Části Těla, které jste získali a můžete sdílet se svými přáteli a kontaktů na sociálních sítích. Můžete vytisknout černobílý výkres Nos zvou vyzkoušet a pak barva s barevnými značkami nebo voskový papír, dozvědět se o tom, a sdílet ji v komentářích, ukázat svým přátelům. Je to zábavné a vzdělávací aktivity pro děti, které jim pomáhá rozvíjet motoriku a koordinaci a zároveň baví.

ZPĚT

Části Těla většina malované stránek

Lidské tělo
4
4 z 10 - 60 hlasů
Malované
11330
krát

Nyní můžete barvu tohoto zbarvení stránku lidského těla, nebo můžete také použít tento výkres vytisknout z tiskárny, jakou barvou je a zapište různé části těla, které každý body šipkami. Učení částí lidského těla může být spousta legrace! Můžete poukázat na svaly, kosti, orgány trávicí soustavy a ty dýchacího ús ...

Ruka
5
5 z 10 - 27 hlasů
Malované
10257
krát

Díky této zbarvení stránky se dozvíte částí ruky. Vidíte, ruka má dlaň, která je dokořán, a opouštět pět prstů. Palec je v jiném směru, než ostatní čtyři prsty (index, střední, kroužků a malíček), a že nám nabízí, abychom mohli vyzvednout předměty a používat všechny druhy nástrojů.

Noha
6
6 z 10 - 16 hlasů
Malované
9376
krát

Naučit částí lidského těla zbarvení nohou, který je ve třetí části dolní končetiny, která artikuluje s stehnu kolena a artikuluje s nohou přes kotník. V hovorové řeči se nazývají nohy na celý dolní končetiny. S nohama může provádět mnoho aktivit, jako je chůze, běh nebo skákání. Barva tohoto nohu a nauči ...