ALT DE LA IMAGEN

Batman

Barvení návrhy Batman

Batman Omalovánky

Batman omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Batman vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Batman zbarvení stránky

Classic Batman zbarvení stránky

Classic Batman zbarvení stránky

Tato verze Batman si můžete prohlédnout na tomto obrázku je klasická verze, která se objevila v původním komiksu DC. V současné době tato stará verze superhrdiny sloužilo také inspirovat sérii 60. let byl v hlavní roli Adam West a Burt Ward. Původně Batman uniforma byla šedá, a kapucí, kabát, rukavice a boty byly modré. Postu ... Přečtěte si více

Batman omalovánky k on-line barvy

Batman Omalovánky

Novinky v Batman

Batman

Omalovánky zdarma v češtině o Batman as tím spojené To superhrdina je postava z DC Comics, společnost dříve s názvem Detective Comics. Tento superhrdina je také nazýván Dark Knight nebo zápasy Malone. Mezi jeho spojenci jsou Alfred Pennyworth, kdo je jeho sluha, policista komisař Gordon, a Robin a Batgirl, kdo jsou jeho spoluhráči v nejnebezpečnější mise. Společně musí čelit nebezpečné darebáky, jako je Joker, Catwoman, škumpa jedovatá, Penguin, Bane, dva-tvář a strašák, mezi ostatními. Batman skrývá svou pravou identitu, je Bruce Wayne, bohatý podnikatel, který žije v Gotham City. Tento hrdina někdy součástí velkého spojenectví DC superhrdinů, známý jako Justice League, s Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash a Aquaman, mezi ostatními.

Batman omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Batman. Charakter Batman nejprve objevil se v Komici detektiva číslo 27 v roce 1939. Od té doby se hrál v mnoha komiksů, filmů, animovaných seriálů a videohrami. V 90. letech, tento znak hrál v trilogii filmů Tima Burtona, kteří mu pomohli se více populární. V roce 2005 nová trilogie režiséra Christopher Nolan byl velký úspěch, a začal se Batman Begins. Bruce Wayne má mnoho gadgets a vozidel na pomoc v boji proti trestné činnosti ve městě. Mezi nimi, nejpopulárnější je vůz s názvem Batmobile, a jeho základem je Batcave, skryté místo, ze kterého se plánovat svou činnost.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Batman malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Batman! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Batman, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.