ALT DE LA IMAGEN

Batman

Barvení návrhy Batman

Batman Omalovánky

Batman omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Batman vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Batman zbarvení stránky

Catwoman zbarvení stránky

Catwoman zbarvení stránky

Tento znak je padouch z DC Comics superhrdina Batman. Jeho tajná identita je Selina Kyle, a je expert klenot zloděj s kočičí agility. Často můžete vidět v komiksu Batman a Catwoman nějaké hluboké city, ale je jasné, že je nemožné láska. Zde původní verze charakteru Catwoman se objeví ve skafandru 60s je to jedna z opakujících ... Přečtěte si více

Batman omalovánky k on-line barvy

Batman Omalovánky

Novinky v Batman

Batman

Omalovánky zdarma v češtině o Batman as tím spojené To superhrdina je postava z DC Comics, společnost dříve s názvem Detective Comics. Tento superhrdina je také nazýván Dark Knight nebo zápasy Malone. Mezi jeho spojenci jsou Alfred Pennyworth, kdo je jeho sluha, policista komisař Gordon, a Robin a Batgirl, kdo jsou jeho spoluhráči v nejnebezpečnější mise. Společně musí čelit nebezpečné darebáky, jako je Joker, Catwoman, škumpa jedovatá, Penguin, Bane, dva-tvář a strašák, mezi ostatními. Batman skrývá svou pravou identitu, je Bruce Wayne, bohatý podnikatel, který žije v Gotham City. Tento hrdina někdy součástí velkého spojenectví DC superhrdinů, známý jako Justice League, s Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash a Aquaman, mezi ostatními.

Batman omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Batman. Charakter Batman nejprve objevil se v Komici detektiva číslo 27 v roce 1939. Od té doby se hrál v mnoha komiksů, filmů, animovaných seriálů a videohrami. V 90. letech, tento znak hrál v trilogii filmů Tima Burtona, kteří mu pomohli se více populární. V roce 2005 nová trilogie režiséra Christopher Nolan byl velký úspěch, a začal se Batman Begins. Bruce Wayne má mnoho gadgets a vozidel na pomoc v boji proti trestné činnosti ve městě. Mezi nimi, nejpopulárnější je vůz s názvem Batmobile, a jeho základem je Batcave, skryté místo, ze kterého se plánovat svou činnost.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Batman malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Batman! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Batman, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.