ALT DE LA IMAGEN

Avengers

Barvení návrhy Avengers

Avengers Omalovánky

Avengers omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Avengers vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Avengers zbarvení stránky

Rtuť zbarvení stránky

Rtuť zbarvení stránky

Tento nový člen mstitelů je Pietro Maximoff, který je známý jako Merkur. On je bratr Wanda Maximoffa, Scarlet čarodějnice, a má schopnost pohybovat vysokou rychlostí, tak rychle, že nemohou být vidět lidským okem. Oba on a jeho sestra jsou děti Magneto, a charakter byl vytvořen společně Stan Lee a Jack Kirby pro Marvel Comics vyda ... Přečtěte si více

Avengers omalovánky k on-line barvy

Avengers Omalovánky

Novinky v Avengers

Avengers

Omalovánky zdarma v češtině o Avengers as tím spojené Mstitelé jsou skupina superhrdinů z Marvel Comics vydavatele. Původně se skládají z Hulk, Thor, Iron Man, Wasp a Henry pum, později se připojil k Capital Ameriku. Narození The Avengers je reakcí na zveřejnění DC Universe pytel ligy spravedlnosti. V jeho počáteční podniku, The Avengers čelil Loki, bratra Thora. Později přišla nová darebáci jako Hawkeye, Quicksilver a Scarlet Witch.

Avengers omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Avengers. Ve filmu, on zvedl tetralogii reprezentovat svět The Avengers. První film je rok 2012, jsem byl nazýván "Avengers" a v této trilogie se objeví: Steve Rogers, Captain America (Chris Evans), Tony Stark, Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth), Bruce Banner , Hulk (Mark Ruffalo), Natasha Romanoff, Black Widow (Scarlett Johansson) a Clint Barton, Hawkeye (Jeremy Renner). Když Loki přijde na Zemi to krade tesseract a hypnotizuje Hawkeye, Dr. Selvig a někteří agenti Shie k řešení této hrozby LD Nick Fury připojí Iron Man, Hulk, Thor, Captain America a Black Widow generování slavný tým známý jako Avengers. Ve druhém filmu 2015 s názvem "Mstitelé: Age of Ultron" Wandy Maximoffa, Scarlet čarodějnice (Elizabeth Olsen), Pietro Maximoffa, Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson) a Vision (Paul Bettany) se připojí. Se štítem Avengers zničen a potřebuje přestávky v její povinnost jako hrdina, Tony Stark iniciuje spící program, v zájmu zachování míru, vytvoření vysoké inteligence robota s názvem Ultron k detekci globálních hrozeb. Věci začnou komplikovat, když Ultron, si mysl a svědomí, rozhodne se vymýtit celému lidstvu tak, že nejmocnější hrdinové planety, včetně Iron Man, Captain America, Thor, The Incredible Hulk, Black Widow a Hawkeye, Will být vystaven nejtěžší zkoušce, kterou vykonali až teď, kdy osud planety jsou umístěny v sázce. Kdy Ultron emerge bude záviset na Avengers zastavit jejich strašlivé plány, a brzy se neklidné aliance a neočekávané akce připraví cestu pro epické a jedinečné globální dobrodružství. Třetí film se jmenuje "Avengers: Část 1 Infinite War" a bude mít premiéru v roce 2018. Když se Thanos rozhodne zaútočit, závisí na Avengers vědí, přijmout a realizovat jejich nejvyšší zkoušku, zastavit a zachránit svět od něj. Čtvrtý film je "Avengers: Nekonečno War Part 2", bude vydána v roce 2019. Poté, co v rytmu Thanos v první části, musí Avengers: dej čest svému jménu pomstít porazit Thanos a konečně plnit své poslání a pokusit se zachránit celý vesmír.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Avengers malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Avengers! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Avengers, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.