ALT DE LA IMAGEN

Avengers

Barvení návrhy Avengers

Avengers Omalovánky

Avengers omalovánky pro vás malovat barvami a bavte se každý den na našich webových stránkách obarvení černobílé snímky. Vaše online pro volný čas a zábavní oblast.

Avengers vybarvuje obrázky

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Avengers zbarvení stránky

Scarlet Witch zbarvení stránky

Scarlet Witch zbarvení stránky

Wanda Maximoff, Scarlet Witch je dcerou Magneto v komiksu X-Men se objevil v X-Men, ale také se objeví v The Avengers, je dvojče Quicksilver. Wanda a Pietro byli pozváni Iron Man, aby se připojil k Avengers. Ona uzamkne blízkými přáteli s Hawkeye. O několik let později, setkat část své historie, Wanda a Pietro věřil na nějaký čas ... Přečtěte si více

Avengers omalovánky k on-line barvy

Avengers Omalovánky

Novinky v Avengers

Avengers

Omalovánky zdarma v češtině o Avengers as tím spojené Mstitelé jsou skupina superhrdinů z Marvel Comics vydavatele. Původně se skládají z Hulk, Thor, Iron Man, Wasp a Henry pum, později se připojil k Capital Ameriku. Narození The Avengers je reakcí na zveřejnění DC Universe pytel ligy spravedlnosti. V jeho počáteční podniku, The Avengers čelil Loki, bratra Thora. Později přišla nová darebáci jako Hawkeye, Quicksilver a Scarlet Witch.

Avengers omalovánky se malovat barevné obrázky na Internetu k dispozici zdarma. Potisknutelné obrázky Avengers. Ve filmu, on zvedl tetralogii reprezentovat svět The Avengers. První film je rok 2012, jsem byl nazýván "Avengers" a v této trilogie se objeví: Steve Rogers, Captain America (Chris Evans), Tony Stark, Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth), Bruce Banner , Hulk (Mark Ruffalo), Natasha Romanoff, Black Widow (Scarlett Johansson) a Clint Barton, Hawkeye (Jeremy Renner). Když Loki přijde na Zemi to krade tesseract a hypnotizuje Hawkeye, Dr. Selvig a někteří agenti Shie k řešení této hrozby LD Nick Fury připojí Iron Man, Hulk, Thor, Captain America a Black Widow generování slavný tým známý jako Avengers. Ve druhém filmu 2015 s názvem "Mstitelé: Age of Ultron" Wandy Maximoffa, Scarlet čarodějnice (Elizabeth Olsen), Pietro Maximoffa, Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson) a Vision (Paul Bettany) se připojí. Se štítem Avengers zničen a potřebuje přestávky v její povinnost jako hrdina, Tony Stark iniciuje spící program, v zájmu zachování míru, vytvoření vysoké inteligence robota s názvem Ultron k detekci globálních hrozeb. Věci začnou komplikovat, když Ultron, si mysl a svědomí, rozhodne se vymýtit celému lidstvu tak, že nejmocnější hrdinové planety, včetně Iron Man, Captain America, Thor, The Incredible Hulk, Black Widow a Hawkeye, Will být vystaven nejtěžší zkoušce, kterou vykonali až teď, kdy osud planety jsou umístěny v sázce. Kdy Ultron emerge bude záviset na Avengers zastavit jejich strašlivé plány, a brzy se neklidné aliance a neočekávané akce připraví cestu pro epické a jedinečné globální dobrodružství. Třetí film se jmenuje "Avengers: Část 1 Infinite War" a bude mít premiéru v roce 2018. Když se Thanos rozhodne zaútočit, závisí na Avengers vědí, přijmout a realizovat jejich nejvyšší zkoušku, zastavit a zachránit svět od něj. Čtvrtý film je "Avengers: Nekonečno War Part 2", bude vydána v roce 2019. Poté, co v rytmu Thanos v první části, musí Avengers: dej čest svému jménu pomstít porazit Thanos a konečně plnit své poslání a pokusit se zachránit celý vesmír.. Zde máte černobílé obrázky na řádku Avengers malovat a barvy v českém jazyce, aniž by si museli stahovat nebo instalovat cokoliv cokoliv na vašem počítači. Nové výkresy Avengers! a kresby nejlepší dětské. Omalovánky stran Avengers, které můžete malovat z vašeho počítače nebo je vytisknout a vybarvit je ručně. Také si můžete stáhnout do svého počítače obraz chcete vytisknout, a obarvit všechny časy, které chcete.