ALT DE LA IMAGEN

Top zbarvení

10 krát více barevné kresby

Mezi malované obrázky na internetu

Nejlepší Omalovánky na internetu, které jsou nejvíce malované obrázky, aby vytvořily Top Omalovánky sítě. Toto je pořadí nejlepších snímků na internetu, snímky, které byly malované vícekrát. Naše webové stránky síť je k dispozici na celém světě a má tisíce návštěvníků a účastníků každý den, takže jsme vytvořili naši top s reálnými daty. Zde jsou nejpopulárnější obsah a ty, které více lidí malované na svých počítačích nebo vytisknout doma, protože naše obsahy jsou zdarma a jsou vhodné pro všechny operační systém počítače se systémem Windows, které jsou vlastně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku se svými hrami a vaše hlasy, jak hodnocení a sdílení her na sociálních sítích.

Nejlepší Omalovánky

Nejvíce malované zbarvení stránky na Internetu je:

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Frankie Stein

(Monster High)

13884 časy malované !
7

Frankie Stein on-line zbarvení, ona je jedním z protagonistů animovaného velkých sériích společnosti Monster. Frankie je dcera Frankenstein, a ona je jedním z nejvíce módních monstra jaké jste kdy viděli. Frankie je velmi moderní a je vždy oblečená v poslední módy, s jedinečným stylem. Frankie má dostatek charakteru, a někdy švy body skákat když nejste opatrní.

Raubíř Ralf

(Raubíř Ralf)

11024 časy malované !
6

Ralph je zlo hru s názvem Fix-It Felix Jr. Ralph Felix ničí budovy musí opravit. Ale Ralph je unavený vždy být špatný člověk, a rozhodne se prozkoumat jiné hry se dozvědět o jiných věcech v životě, a dělat dobré věci pro ostatní. Prohlídka začíná v jiných hrách a variantách, které budou mít mnohá dobrodružství.

Vanellope

(Raubíř Ralf)

15009 časy malované !
7

Vanellope von Schweetz, charakter s výskytem dívku devět let je jednou z hvězd filmu od Walt Disney karikatury Raubíř Ralf. Vanellope je závodník kart, který krade medaili Ralf účast v závodě a dvou skončit budování auto společně podílet.

Cleo de Nile

(Monster High)

11820 časy malované !
6

Cleo de Nile je dcerou mumie. To má více než 5000 let. Cleo de Nile je 3 roky starší sestra s názvem Nefera de Nile se žít s jeho otcem. Jedná se o velmi populární dívka ve škole, je vedoucí týmu děsivé (roztleskávačky) a Deuce Gorgon přítelkyně, jeden z týmu hráčů. Rád být zacházeno jako s princeznou komukoli.

Fix It Felix

(Raubíř Ralf)

11435 časy malované !
7

Fix It Felix je dobro hry, ve které se příběh odehrává od Walt Disney raubíř Ralf, kde se mu podaří rekonstruovat vše, co ničí Ralf špatnou hru. Felix je stavitel a opravář, kdo je odpovědný opravit vše, co najde.

Draculaura

(Monster High)

15699 časy malované !
6

Barvení Draculaura on-line, vampire girl kreslený seriál Monster High. Původně, Monster High panenka linka byla půl dívky, polovina netvor, ale s oblečením a doplňky na nejnovější módy. Draculaura má svůj vlastní styl a miluje růžovou. Jeho nejlepší přátelé, Clawdeen Wolf a Frankie Stein, jít s ní všude. Barva on-line Draculaura a přátelé!

Venus McFlytrap

(Monster High)

15542 časy malované !
7

Venus McFlytrap je jedním ze znaků v sáze Monster High monster adolescentů. Venuše je dcera rostlin netvora, tak to jen jí čerstvou vodu a sluneční svit. Je to životní prostředí obhájce. Má pet jménem Yum Yum, masožravá rostlina. Nosí černou sukni a boty fuchsie zelená krajka a růžová obložení, což je barva vašich vlasů.

Ghoulia Yelps

(Monster High)

11082 časy malované !
6

Ghoulia kňučí je jedním ze znaků Monster High panenek série, karikatury, TV seriály, knihy, atd.. Ghoulia kňučí je zombií, stejně jako jejich otcové a bratři, a je nejchytřejší dívka v Monster High, ačkoli zombií jen mluví jazykem, jazyk se skládá z sténání a sténání, nemluví anglicky. Má modré vlasy a světle šedá kůže. Ghoulia je přátelé s téměř každého.

Clawdeen Wolf

(Monster High)

15743 časy malované !
6

Clawdeen Wolf je jedna z postav v sérii panenek společnosti Monster High. Clawdeen Wolf je vlkodlak, dcera vlkodlaka, Clawd má dva bratry a howleen. Ona je milovník módy a trendů. Maskot je kočka jménem Clawdeen srpek. Clawdeen je nejlepší přítel Draculaura a Frankie, také přítel Lagoona Blue a Ghoulia kňučí.

Deuce Gorgon

(Monster High)

9580 časy malované !
6

Deuce Gorgon je jeden z hlavních znaků Monster High. Deuce je potomek Medúzy a je 16 let, váš mazlíček je dvouocasý lev ve skoku krysa jménem Perseus a může se lidi v kámen s očima dočasně, tak nosit brýle, tak to se nestane náhodou. V horní části hlavy je svazek hadů tvoří hřeben.